ادویه

ادویه

ادویه به قسمت معطر گیاه میگویند ، این قسمت می تواند تنه ی درخت باشد مثل دارچین یا میوه ی آن مانند فلفل سیاه و یا دانه جوز هندی. موارد استفاده از ادویه بیشتر برای معطر و خوش طعم کردن غذا است ، برخی نیز به غذا رنگی تازه می بخشند. از این فواید ادویه که بگذریم ، این مواد خواص درمانی بسیاری دارند.
 ادامه مطلب


چگونه عطر انتخاب کنیم

چگونه عطر انتخاب کنیم

انتخاب عطر يکي از پيچيده ترين خريدهاي ممکن است. ديدن تعداد زيادي عطر يکجا و بوييدن انواع آن هنگام خريد، واقعا فرد را گمراه مي کند. شايد شما هم با اين مشکل مواجه شده باشيد.
همه عطرها از الکل و روغنهای اسانسی تشکیل شده اند. بیشتر عطرها از گلها ساخته شده اند، گلهایی مانند ...ادامه مطلب


امنیت در گوشی های هوشمند

امنیت در گوشی های هوشمند

امروزه تلفن همراه عضو جدا نشدنی برای همه ما است گاهی برای تماس های که میخواهیم از حال یکدیگر را با خبر شویم و گاهی برای انجام کارهای تجاری و یا برای گشت و گذار در محیط های مجازی که مورد آخر با حضور گوشی های هوشمند دوچندان شده است. با حضور گوشی های همراه همانطور که اطلاعات به راحتی میتوانیم مشاهده کنیم به همان راحتی هم میتوانیم اطلاعات خود را در اختیار دیگران قرار دهیم؛ اما میتوانیم تنها با استفاده از چند راهکار جلوی آن این کار را بگیریم.
 ادامه مطلب


بهترین سن برای کرم روز و شب

بهترین سن برای کرم روز و شب

 استفاده از كرم‌هاي روز و شب  يك كار لوكس و غيرضروري نیست. به گفته متخصصان پوست، استفاده از اين محصولات از بروز خشكي پوست پيشگيري مي‌كند و روند پيري ...ادامه مطلب


لاغری با لیمو

لاغری با لیمو

روز خود را با مخلوط یک لیوان آب گرم و لیمو ترش شروع کنید؛ در صورت امکان بعد از یک ساعت و نیم صبحانه میل کنید؛ این نوشیدنی سمومی که باعث اختلالات گوارشی می‌شود را تخلیه می‌کند و سردرد و بیخوابی را از بین می‌برد.
 ادامه مطلب


از بین بردن سفیدی موها با این روش طبیعی

از بین بردن سفیدی موها با این روش طبیعی

ضررهای رنگ موی شیمیایی به حدی زیاد است که افراد زیادی تصمیم به استفاده از رنگ موهای طبیعی گرفته‌اند. در این روش به شما می‌آموزیم که چگونه با یک راه طبیعی و آسان می‌توانید تارهای سفید موهایتان را به رنگ تیره درآورده و آن‌ها را پنهان کنید.
 ادامه مطلب


فاکتورهای افزایش وزن

فاکتورهای افزایش وزن

یشتر اوقات با خود فکر می کنیم که علت افزایش وزن و چاقی چیست و با بررسی عادت غذایی خود به این نتیجه می رسیم که وعده های غذایی درستی داریم ولی با این حال با افزایش وزن مواجه می شویم. در مقاله امروز قصد داریم تا برخی از این فاکتور ها را به شما معرفی کنیم.ادامه مطلب

صفحه 1 از 4