لاغری به سبک جنیفر لوپز

لاغری به سبک جنیفر لوپز

تناسب اندام جنیفر لوپز مطمئنا راز و رمزی دارد . این خواننده و بازی بازیگر هالیوودی با برنامه غذایی و رژیم لاغری خاص و انجام منظم حرکات ورزشی به اندامی متناسب دست پیدا کرده است که خودش در مصاحبه با یکی از مجلات ماهانه آنها را عنوان کرد. در ابتدا به عنوان یک خواننده شاید با خود فکر کنید که این نکات بسیار ساده هستند ولی جنیفر لوپز در تازه ترین مصاحبه ی کاملش در رابطه با روش های لاغری سریع خود بعد از زایمان و برنامه غذایی ثابتش برای حفظ تناسب اندام این نکات را اصلی ترین و موثرترین روش های کاهش وزن و حفظ تناسب اندام خود معرفی کرده است.
قوانین اصلی تناسب اندام جنیفرلوپز در برنامه غذایی و رژیم لاغری
1-گرسنگی ممنوع:
قانون شماره یک جنیفر در برنامه غذایی و تناسب اندام این است که هرگز نباید گرسنه ماند چرا که گرسنگی موجب از بین رفتن انرژی می شود نه از بین رفتن چربی و در نتیجه شما نمی توانید با گرسنگی سایز کم کنید.این عقیده کاملا اشتباه است که با گرسنگی می توان وزن کم کرد و به تناسب اندام رسید.
 2-روزی 5 وعده غذا برای تناسب اندام:
بهترین برنامه غذایی و رژیم لاغری از نظر جنیفر لوپز مصرف 5 وعده غذای سبک در طول روز است. جنیفر در مصاحبه اش با مجله ی star fitness secret گفت من علاقه ی بسیاری به مرغ کبابی دارم اما سعی می کنم از گوشت قرمز کمتر استفاده کنم چرا که متخصص تغذیه برای حفظ وزن مناسب و اندام ایده آل کاهش میزان مصرف گوشت قرمز را از برنامه غذایی به من توصیه کرده است.مصرف ماهی سالمون هر هفته و سبزیجات سبز برگ در برنامه غذایی من برای حفظ سلامتی و جوانی ثابت هستند.
3- شکمو بودن هرگز!
جنیفر لوپز به گفته ی خودش زیاد شکمو نیست و سعی می کند در برنامه غذایی خود تا حد ممکن ازفست فود و شیرینی جات استفاده نکند. به عقیده ی او شکمو بودن را در برنامه غذایی خود تنها زمانی دارد که نوبت به خوردن سبزیجات و میوه های فیبر دار می رسد.
 


    به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
تلگرام فیش بوک اینستاگرام لینکداین تویتر

    برچسب ها


    دیدگاه شماثبت دیدگاهفروشگاه و تعمیرگاه کولر اتومیل خلیل
بانک جامع اطلاعات پزشکان استان گلستان
تلگرام