روز دختر

روز دختر

میلاد با سعادت حضرت معصومه بر همه ی مسلمانان بویژه بر دختران ایران زمین مبارک و تنهنیت باد
 

ادامه مطلب


 لباس میهمانی عصر  تابستانی  بانوان خوش پوش

لباس میهمانی عصر تابستانی بانوان خوش پوش

با توجه به فصل گرما اکثر بانوان دنبال لباس های خنک و راحت بوده اند. ولی اکثر این لباس ها بدرد میهمانی های عصرانه آن ها نمیخورد. در سال 2017 برندهای مختلف راه حل هایی ارائه داده اند. و از کالکشن خود رونمایی کرده اند.

ادامه مطلب


کفش های رنگی با چه رنگ لباس تناسب دارند

کفش های رنگی با چه رنگ لباس تناسب دارند

یکی از دغدغه های خانم ها پوشیدن و هماهنگ کردن کفش ها با لباس های مناسب است. با وجود کفش های رنگی موجود در بازار شاید سوال خیلی از افراد باشد که این رنگ کفش با کدام رنگ لباس هماهنگ است؟ برای کسب اطلاع بیشتر با ما همراه باشید.

ادامه مطلب


آستین های ترند در تابستان ۲۰۱۷

آستین های ترند در تابستان ۲۰۱۷


 با آستین هایی که امسال در هفته های مد جهان مورد توجه طراحان قرار گرفت بیشتر آشنا شویم و هم اکنون جزو ترندهای مطرح در فصل گرم تابستان برای طرفداران مد می باشد. برخی ازین مدلها از ۲۰۱۶ ظهور کرده و امسال پررنگ تر جلوه پیدا کرده است.
جالب اینکه این نمونه های گردآوری شده از آستینها به خوبی روی مانتوهای ایرانی قابل اجراست وبرای ایده گیری طراحان داخلی مناسب است.

ادامه مطلب


راهنمای پوشیدن شلوار رنگی برای آقایان خوش پوش

راهنمای پوشیدن شلوار رنگی برای آقایان خوش پوش

شاید تصور کنید که خرید لباس کاری ساده است ولی برای داشتن ظاهری جذاب و متفاوت از بقیه باید به آنچه انتخاب می کنید به خوبی بررسی کنید و مطمئنا این کار هنری می خواهد که هر کسی ندارد.
با فرا رسیدن تابستان استفاده از شلوارهای رنگی برای آقایان بیشتر از قل شده ، این شلوارها که از کتان تولید شده اند، در رنگ بندی تنوع زیادی دارند. اگر شما هم دوست دارید که این شلوارها را امتحان کنید ولی نمی دانید چه لباسی را با آن ست کنید، در ادامه مطالب مفیدی ارائه شده  که می توان از آن ها ایده بگیرید.

ادامه مطلب


شخصیت شناسی  رنگ لباس

شخصیت شناسی رنگ لباس

ظاهر شما نشانگر شخصی شما است. چه بسا شخصیت یک فرد از روی رفتار و علاوه بر آن از روی لباس پوشیدن او قابل تشخیص باشد. با تنها کمی اطلاعات در مورد شخصیت شناسی از روی لباس قادر خواهید بدون برقراری ارتباط با دیگران با شخصیت آن ها آشنا شوید.

ادامه مطلب


اصول احترام به خودت

اصول احترام به خودت

یکی از مباحث مهم روان شناختی مبحث احترام گذاشتن به خود است. بعضی ها به دیگران آنچنان احترام گذاشته ولی نوبت به خود که می رسد از آن غافل می شوند. بهتر است اصول احترام به خود را بیاموزیم تا بتوانیم در حق خود کوتاهی نکنیم و از زندگی لذت ببریم.

ادامه مطلبصفحه 1 از 15