جدید ترین کیف و کفش سال 96

جدید ترین کیف و کفش سال 96

شیوه لباس پوشیدن به شکل مستقیم و غیر مستقیم شخصیت و عقاید ما را نشان میدهد، پس چه بهتر با اهمیت دادن به استایل خود، مخصوصا شیوه ست کردن کیف و کفش (چرا که کیف و کفش از جمله وسایلی هستند که به سرعت مورد توجه قرار میگیرند)، جذابیت و شخصیت خود را بیشتر به دیگران نشان بدهیم، البته این امر در بالا بردن اعتماد به نفس شما نیز تاثیر گذار است. شاید شما هم این جمله معروف مرلین مونرو را شنیده باشید: " کافیست به دختران کفش مناسب بدهید، آن وقت میتوانند دنیا را تسخیر کنند!!!"
اگر به دنبال آن هستید که استایلی زیبا و مد روز داشته باشید، همیشه نیاز نیست که خرید‌های آنچنانی کنید. گاهی با تغییر یک کیف می‌توانید ستی جدید و چشمگیر بسازید
  .
 

ادامه مطلب

شیرینی مرنگ

شیرینی مرنگ

مرنگ یا شیرینی پفکی محصولی است که از به هم زدن سفیدهٔ تخم مرغ و شکر حاصل شده و به عنوان دسر، یا برای تهیهٔ شیرینی وکیک، و یا تزئین آنها به کار برده می شود.
شیرینی مرنگ یا پفک را می توانید تنها با سفیده تخم مرغ درست نمایید و به تنهایی سرو کرده و یا به عنوان تزیین برای کیک یا دسر مورد استفاده قرار دهید.
.
 

ادامه مطلب

جدید ترین مدل های شال و روسری سال 96

جدید ترین مدل های شال و روسری سال 96

روسری عضو جدانشدنی در کمد لباس زنان ایرانی می باشد.زنان ایرانی با حس زیبا شناسی که دارند با انتخاب رنگ های دلنشین زیبایی را به محیط اطراف خود می برند. روسری اصیل ایرانی با داشتن رنگ های منحصر به فرد لحظات شیرین شما را خاطره انگیز تر می کند.

ادامه مطلب

سبزه عید نوروز 96 و تصاویر

سبزه عید نوروز 96 و تصاویر

کاشت سبزه عید قبل از سال،نشاني از سبزينگي براي سال جديد است و بدون سبزه، بساط هفت سين صفايي ندارد
شايد خريد يک سبزه، بسيار راحت‌تر از سبز کردن آن باشد اما لذت سبز کردن سبزه نوروز به کمي زحمت مي‌ارزد. ...
براي کاشت سبزه از انواع مختلف بذر، مانند گندم، عدس، قره ماش، شاهي و تره‌تيزک مي‌توان استفاده کرد. وبیشترین و زیباترین ایده سبزه عید را داشته باشید

ادامه مطلب


چگونه پوستی شاداب داشته باشیم؟

چگونه پوستی شاداب داشته باشیم؟

زمانیکه در طی روز مشغول و درگیر فعالیت های مختلف هستیم کمتر به زیبایی پوست خود اهمیت می دهیم, طبق عادت کارهای روزمره خود را انجام می دهیم مثل مسواک زدن, شستن صورت و شانه کردن مو و سایر کارهای روزمره خود اما با چند دقیقه وقت گذاشتن برای رسیدگی پوست خود می توان پوستی شاداب تر و زیباتر داشت.

ادامه مطلب

خانه تکانی آسان

خانه تکانی آسان

معمولا بعضی از خانم ها تا لحظه سال تحویل در حال دویدن هستند. شیپور سال جدید که نواخته می شود یادشان می افتد که چقدر بدن شان درد می کند و چطور روزهای طاقت فرسای خانه تكانی را سپری کرده اند.
خانه تکانی شب عید، از کارهاییست که برخلاف اسمش نباید "شب عید" انجام شود، بلکه خانه تکانی عید باید از مدتها قبل از رسیدن لحظات سال تحویل انجام شده باشد. علاوه بر کار نظافت، کارهای دیگری هم هست که باید از حالا تا آخر تعطیلات نوروزی انجام شوند: تهیه هدیه، تهیه، نوشتن و ارسال کارت تبریک، شیرینی پزی خرید خوراکیها و در کل "خرید شب عید" و پذیرایی از مهمانها

ادامه مطلب


صفحه 1 از 10