مانتو بر اساس مدل اندام

مانتو بر اساس مدل اندام

مانتو یکی از پوشش های بیرونی خانم‌های ایرانی است. در انتخاب مانتو نکات بسیار مهمی وجود دارد که بستگی به اندازه قد و ترکیب اندامی فرد دارد، با رعایت این اصولی که بیان خواهد شد می‌توان بهترین مانتو را انتخاب کرده تا ظاهرتان متناسب دیده شود.

 

ادامه مطلب


 ورود به مدلینگ

ورود به مدلینگ

امروزه مدلینگ جزو موضوعات پرطرفدار و جذاب برای همگان شده است. بسیاری از افراد به ویژه جوانان علاقمند به وارد شدن در این صنعت بوده و آن را شغل رویایی خود می دانند. تصور عموم و نادرستی از مدل شدن وجود دارد که همه آن را شغلی آسان و بدون دغدغه شناخته اند.

ادامه مطلب


نکات پوشیدن لباس سفید

نکات پوشیدن لباس سفید

سفید یکی از کامل ترین و خالص ترین رنگ های طیف رنگ است. رنگ سفید تداعی گر خلوص، بی گناهی، تمامیت و تکمیرل است. در روانشناسی سفید رنگ آغازی تازه است. شامل میزان متوازنی از تمامی رنگ ها درخود است که هم شامل ابعاد منفی و هم مثبت آن رنگ ها می شود

ادامه مطلب


شناخت رنگ های لباس قسمت چهارم

شناخت رنگ های لباس قسمت چهارم

هر رنگي داراي قدرت تاثيرگـذاري ويژه اي مي باشد.بعضي از واكنشهاي ما نسبت به رنگها بصـورت رفتارها ي اكتـسابي و برخي ديگر بـصـورت پـاسـخهاي فيزيولوژيـكي   نمود پيدا ميكنند. درك كردن نمود پيدا ميكنند. درك كـردن بهتر رنگها ميتواند در زنـدگي روزمره و ياشغلي شما تاثيرات فراواني گذارده و محاسن زيادي برايتان به ارمغان بياورد. رنگهای خنثی شامل : قهوه ای، بژ، شیری، خاكستری، سیاه و سفید كه باعث می شوند انسان به سایر رنگهایی كه در كنار آنها قرار گرفته اند، توجه خاص نشان دهد و بعضی از انواع سیاه، قهوه ای، برنزی، طلایی و بژ رنگ گرم محسوب می شوند در حالی كه سفید، شیری، نقره ای و خاكستری رنگهای سردتری به شمار می آیند.

ادامه مطلب


رنگ و هارمونی

رنگ و هارمونی

آشنایی با هارمونی رنگ ها برای استفاده از رنگ ها مفید است. حال باید بدانیم که این هارمونی چیست  و چه کاربردی دارد؟ بهره گیری از این هارمونی رنگ ها به ما در چید مان اصولی کمک بسزایی می کند.

ادامه مطلب


اشتباهات رايج در انتخاب لباس

اشتباهات رايج در انتخاب لباس

گاهی پیش می آید که خانم ها و آقایان در انتخاب لباس خود اشتباهات تکراری انجام میدهند. این اشتباهات توسط طراحان مد و لباس بر شمرده و بیان شده است. رعایت نکات برشمرده و عدم تکرار این اشتباهات شمارا در رسیدن به استایلی جذاب کمک می کند.

ادامه مطلب


کجا چی بپوشیم؟

کجا چی بپوشیم؟

یکی از دغدغه هایی که همه با آن کم و بیش روبرو هستیم این است که چه چیزی را در کجا بپوشیم. شاید برای بعضی ها مسئله بزرگی باشد و شاید برای بعضی دیگر مسئله ایی بی اهمیت! ولی چیزی که روشن است این است که اصول زیبا شناسی دارای اهمیت بوده و یکی از دانستنی هایی که باید هر فردی از آن آگاهی داشته باشد.

ادامه مطلبصفحه 1 از 12