چگونه پوستی شاداب داشته باشیم؟

چگونه پوستی شاداب داشته باشیم؟

زمانیکه در طی روز مشغول و درگیر فعالیت های مختلف هستیم کمتر به زیبایی پوست خود اهمیت می دهیم, طبق عادت کارهای روزمره خود را انجام می دهیم مثل مسواک زدن, شستن صورت و شانه کردن مو و سایر کارهای روزمره خود اما با چند دقیقه وقت گذاشتن برای رسیدگی پوست خود می توان پوستی شاداب تر و زیباتر داشت.

ادامه مطلب

خانه تکانی آسان

خانه تکانی آسان

معمولا بعضی از خانم ها تا لحظه سال تحویل در حال دویدن هستند. شیپور سال جدید که نواخته می شود یادشان می افتد که چقدر بدن شان درد می کند و چطور روزهای طاقت فرسای خانه تكانی را سپری کرده اند.
خانه تکانی شب عید، از کارهاییست که برخلاف اسمش نباید "شب عید" انجام شود، بلکه خانه تکانی عید باید از مدتها قبل از رسیدن لحظات سال تحویل انجام شده باشد. علاوه بر کار نظافت، کارهای دیگری هم هست که باید از حالا تا آخر تعطیلات نوروزی انجام شوند: تهیه هدیه، تهیه، نوشتن و ارسال کارت تبریک، شیرینی پزی خرید خوراکیها و در کل "خرید شب عید" و پذیرایی از مهمانها

ادامه مطلب

روسری و مانتو رنگ سال 96

روسری و مانتو رنگ سال 96

رنگ سال ۲۰۱۷ چیه؟
 رنگ سال چه رنگیه؟
 این مانتو رو دیدی که رنگ سال ۲۰۱۷ هستش؟  
آقا شما میدونید رنگ سال امسال چه رنگیه؟
ببخشید از این لباسه رنگ سال ۲۰۱۷ شو ندارید؟
شما هم حتما با این سوالات مواجه شدید این سوالات و خیلی از سوالات مشابه برای طرفداران مد و شیک پوشان همیشه مطرح بوده است. هر ساله در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سوال معرفی می شود و ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ دیزاین می شود و شما هم وسایل زیادی رو به همون رنگ می بینید یا اینکه به دنبال لباس یا هروسیله ای با رنگ سال جدید هستید.

 

ادامه مطلب

مبارزه با خشکی پوست دست در حال و هوای پاییز

مبارزه با خشکی پوست دست در حال و هوای پاییز

برای بسیاری از افراد این سوال است که چگونه با خشکی پوست دست در زمستان مبارزه کنیم؟ شاید برای شما هم این موضوع سوال باشد پس با ما نیز همراه باشید.در فصل پاییز و زمستان پوست دست و حتی پا دچار خشکی و زبری می‌شود. بسیاری از بانوانی که خانه دار هستند و تماس بیشتری با آب مخصوصا اب سرد دارند بیشتر دچار خشکی پوست می‌شوند , حتی بانوان شاغل اگر از مرطوب کننده دست استفاده نکنند بیشتر در معرض هوای ازاد هستند و دچار خشکی و زبری پوست دست و صورت می‌شوند.

ادامه مطلب

تاریخچه هنر نقره کاری

تاریخچه هنر نقره کاری

بشر از چهار هزار سال ق.م،پس از کشف طلا،با کاربرد نقره آشنا بوده است.نقره فلزي است که مانند طلا و مس به صورت خالص در طبيعت موجود است،ولي بيشترين مقدار آن از سنگ معدن استخراج مي شود.آثار کشف شده در تپه هاي سيلک کاشان متعلق به هزاره چهارم ق.م،يادآور اين نکته است که مردم اين ناحيه از ايران با کاربرد اين فلز پالايش و ساخت اشياء سيمين،آشنايي کامل داشته اند.معادن بسياري در نقاط مختلف ايران داراي سنگ نقره هستند،از جمله:معادن نخلک در ميانه کوير لوت در شمال انارک،که در زمان ساسانيان از محصول آنها به ويژه در ساخت ظروف سيمين استفاده مي شد.هنر نقره کاري در عصر ساسانيان رونق بسيار داشت.از مقايسه اشياء مکشوفه ساساني با کارهاي مشابه همعصر خود در بيزانس و روم،استنباط ميشود که اين دو هنر در تکنيک کار و اسلوب ساخت،نبايد تفاوت چنداني با يکديگر داشته باشند.نقره کاران ساساني سه روش زيرين را در ساخت ظروف به کار مي برده اند:
1- ساخت اشياء نقره به وسيله چکش کاري
2- هنر فلزکاري ريختگي در اشياء سيمين
3- ساخت ظروف آستردار

ادامه مطلب

حلقه های نامزدی زیبا

حلقه های نامزدی زیبا

نامزدی و ازدواج یکی از اتفاقات مهم در زندگی هر فردی است و انتخاب حلقه نیز یکی از مشکل ترین موارد آن است. امروز قصد داریم عکس هایی از حلقه های نامزدی را در اختیار عروس خانم های جوان قرار دهیم تا این انتخاب سخت را راحت تر کند.

ادامه مطلب


صفحه 1 از 9