پوز و استایل در عکاسی 2

پوز و استایل در عکاسی 2

امروزه با پیدایش شبکه های مجازی و اشتراک عکس ها خیلی ها علاقمند به صنعت مدلینگ شده و خیلی ها راغب به عکاسی شده اند. شاید به نظر برسد مدلینگ و عکاسی کاری آسان بوده است اما در عکاسی حتی در عکس های ساده هم یک سری قوانین و نکات هست که باعث میشه با رعایت آن عکس ها زیباتر شده و شمارو به مدلینگ نزدیک کند. برای آگاهی داشتن از این قوانین و نکات با ما همراه باشید.

ادامه مطلب


فروشگاه اینترنتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

فروشگاه اینترنتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

امروزه با گسترش اینترنت و رسانه های دیجیتال و امکان تبادل اطلاعات از طریق فضای مجازی، باعث به وجود آمدن تعاملات اقتصادی بسیاری بین کاربران اینترنت، شرکت ها و سرمایه گذاران مختلف شده است. قابلیت هایی که تجارت و خرید و فروش کالا و خدمات را از شکل سنتی خود خارج کرده و دنیای تازه ای را به روی تاجران و مشتریان گشوده است. 
از طرفی با بوجود آمدن شبکه ها و فروشگاه های اینترنتی، دیگر بسیاری از کارها از همین طریق انجام می شود که باعث سرعت بخشیدن به انجام امور و صرفه جویی در وقت و هزینه ها می شود. به گونه ای که هر روز شاهد بوجود آمدن فروشگاه های اینترنتی جدید و کارآمدتر می باشیم تا از این طریق مردم بتوانند از میان کالاهای متفاوت و گوناگون کالای خود را انتخاب کرده و خریداری نمایند.     

ادامه مطلب


رازهایی درباره مردان

رازهایی درباره مردان

زنان در روابط خود با مردان باید شناختی در مورد آن ها داشته باشند. برای حفظ تعامل و بهبود بخشیدن به روابط این شناخت ضروری است. زنان باید بدانند که مردها با جنسیتی مخالفی دارای یک سری ویژگی ها و خصیصه هایی بوده اند که شاید برای زن ها ناشناخته بوده باشد.

ادامه مطلب


پوز و استایل در عکاسی

پوز و استایل در عکاسی

پوز یا ژست گرفتن همان زبان بدن است. انگشتي كه به جايي اشاره می کند، شانه هاي افتاده، سر پايين و... هر یک مي تواند بيانگر حالات و خصوصيات شخصيتي شخص باشد. اصولاً ژست گرفتن سوژه را عكاس مي بيند و كنترل مي كند و بايد به سوژه خود آموزش دهد که چطور احساسات خود را در تصوير به نمايش بگذارد و حتي به اين روش مي توان از شخصيتي متفاوت از فرد به نمايش گذاشت.

ادامه مطلب


نکات کدبانوگری

نکات کدبانوگری

آشپزی از آن دسته کارهایی است که هرچقدر هم در آن توانا و ماهر بوده باز دانستن نکات جدید و کاربردی برای آن بی تأثیر نبوده است.

ادامه مطلب


چگونه يك زن جذاب باشيم

چگونه يك زن جذاب باشيم

جذاب بودن امری فطری نبوده بلکه اکتسابی است. برای اینکه همواره مورد ستایش همسر خود بوده و همواره جذاب به نظر برسید باید به نکاتی توجه داشته باشید.رعایت نکاتی ساده ولی کاربردی می تواند جذابیت شما از موقتی به دائمی تبدیل کند.

ادامه مطلب


روز مادر یک روز یا همه روزها

روز مادر یک روز یا همه روزها

مادر ، واژه ای که همه ما با آن آشنا هستیم و اگر او نباشد نه به دنیا می آییم و نه می توانیم به خوبی بزرگ شویم. محبتی که یک مادر به فرزندش دارد هیچ کجای دیگر نمی توان پیدا کرد ، به خصوص ما ایرانی ها که بسیار به مادران خود وابسته و بسیار آنها را دوست داریم . به پاس قدردانی از مادران عزیز در همه ی کشورهای جهان یک روز به روز مادر تخصص دارد و آن روز را همه جشن می گیرند . در ایران هم این روز بزرگ با ولادت حضرت فاطمه (س) همراه است.
 

ادامه مطلبصفحه 1 از 7