چگونه صورتی چاق و زیبا داشته باشیم

چگونه صورتی چاق و زیبا داشته باشیم

خاک رس باعث تحریک گردش خون، پاک کردن سموم پوستی و تصفیه کردن بافت‌های پوست می‌شود. خاک رس به از بین بردن لکه‌‌های پوستی نیز کمک می‌کند. نوع خاک رس باید با نوع پوست شما مطابقت داشته باشد؛ چرا که هر نوع از خاک رسی دارای خواص مختلفی است که سبب ایجاد واکنش‌های متفاوتی در پوست می‌شود.

ادامه مطلب

فصل پاییز و هزار رنگی آن

فصل پاییز و هزار رنگی آن

برگ ها  دارای کلروفیل ی  هستند که آن ها را به رنگ سبز درمی آورد، اما تمامی گیاهان سبز نیز مجموعه ای از مواد شیمیایی به نام کاروتینوئیدها را حمل می کنند. این مواد شیمیایی به تنهایی نارنجی یا زرد به نظر می رسند، و به ذرت یا هویج رنگ می بخشند، اما زیر سبزی کلروفیلی یک برگ برای سال های زیادی پنهان می مانند.
 

ادامه مطلب

ادویه

ادویه

ادویه به قسمت معطر گیاه میگویند ، این قسمت می تواند تنه ی درخت باشد مثل دارچین یا میوه ی آن مانند فلفل سیاه و یا دانه جوز هندی. موارد استفاده از ادویه بیشتر برای معطر و خوش طعم کردن غذا است ، برخی نیز به غذا رنگی تازه می بخشند. از این فواید ادویه که بگذریم ، این مواد خواص درمانی بسیاری دارند.
 

ادامه مطلب

امنیت در گوشی های هوشمند

امنیت در گوشی های هوشمند

امروزه تلفن همراه عضو جدا نشدنی برای همه ما است گاهی برای تماس های که میخواهیم از حال یکدیگر را با خبر شویم و گاهی برای انجام کارهای تجاری و یا برای گشت و گذار در محیط های مجازی که مورد آخر با حضور گوشی های هوشمند دوچندان شده است. با حضور گوشی های همراه همانطور که اطلاعات به راحتی میتوانیم مشاهده کنیم به همان راحتی هم میتوانیم اطلاعات خود را در اختیار دیگران قرار دهیم؛ اما میتوانیم تنها با استفاده از چند راهکار جلوی آن این کار را بگیریم.
 

ادامه مطلب

لاغری با لیمو

لاغری با لیمو

روز خود را با مخلوط یک لیوان آب گرم و لیمو ترش شروع کنید؛ در صورت امکان بعد از یک ساعت و نیم صبحانه میل کنید؛ این نوشیدنی سمومی که باعث اختلالات گوارشی می‌شود را تخلیه می‌کند و سردرد و بیخوابی را از بین می‌برد.
 

ادامه مطلب

از بین بردن سفیدی موها با این روش طبیعی

از بین بردن سفیدی موها با این روش طبیعی

ضررهای رنگ موی شیمیایی به حدی زیاد است که افراد زیادی تصمیم به استفاده از رنگ موهای طبیعی گرفته‌اند. در این روش به شما می‌آموزیم که چگونه با یک راه طبیعی و آسان می‌توانید تارهای سفید موهایتان را به رنگ تیره درآورده و آن‌ها را پنهان کنید.
 

ادامه مطلب

نکاتی در مورد ضد آفتاب

نکاتی در مورد ضد آفتاب

علت استفاده از ضد آفتاب برای همه افراد ضروری است چرا که تماس زیاد با آفتاب میتواند به طور حاد باعث آفتاب سوختگی بصورت قرمزی و تورم و درد بکند و در دراز مدت اثراتی مثل چین و چروک،کک و مک، لکهای صورت و همچنین شلی پوست و گشادشدگی عروق پوستی را به همراه داشته باشد. سرطانهای پوستی از عوارض جدی و مهم تماس طولانی با آفتاب است.به همین دلیل ...

ادامه مطلب


صفحه 1 از 7