علت استفاده از آب داغ در آشپزخانه

علت استفاده از آب داغ در آشپزخانه

بیشتر خانم ها در انجام کارهای آشپزخانه از آب داغ استفاده می کنند و بیشتر علت آن را برای از بین بردن چربی می دانند؛ اما 4 دلیل ساده و مهم برای استفاده از آب داغ در آشپزخانه وجود دارد. در مطلب امروز می خواهیم این 4 دلیل را بیان کنیم.

ادامه مطلب

زندگی , خانواده و خوشبختی

زندگی , خانواده و خوشبختی

تا بحال برای همه ما پیش آمده است که چگونه خانواده شادی داشته باشیم و در کنار یکدیگر احساس خوشبختی کنیم. احساس خوشبختی و شاد بودن از آنجایی شروع می شود که خود ما این حس را بوجود بیاوریم, اما چگونه؟

ادامه مطلب

ولنتاین روز عشق

ولنتاین روز عشق

روز والنتاین یا روز عشق و یا روز عشاق در فرهنگ مسیحی سده های میانه و سپس فرهنگ مدرن غربی روز ابراز عشق است که به صورت سالانه برگزار می‌شود. این مناسبت هر سال در روز ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن ) و بعضی سال‌ها ۲۶ بهمن برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

چگونه صورتی چاق و زیبا داشته باشیم

چگونه صورتی چاق و زیبا داشته باشیم

خاک رس باعث تحریک گردش خون، پاک کردن سموم پوستی و تصفیه کردن بافت‌های پوست می‌شود. خاک رس به از بین بردن لکه‌‌های پوستی نیز کمک می‌کند. نوع خاک رس باید با نوع پوست شما مطابقت داشته باشد؛ چرا که هر نوع از خاک رسی دارای خواص مختلفی است که سبب ایجاد واکنش‌های متفاوتی در پوست می‌شود.

ادامه مطلب

فصل پاییز و هزار رنگی آن

فصل پاییز و هزار رنگی آن

برگ ها  دارای کلروفیل ی  هستند که آن ها را به رنگ سبز درمی آورد، اما تمامی گیاهان سبز نیز مجموعه ای از مواد شیمیایی به نام کاروتینوئیدها را حمل می کنند. این مواد شیمیایی به تنهایی نارنجی یا زرد به نظر می رسند، و به ذرت یا هویج رنگ می بخشند، اما زیر سبزی کلروفیلی یک برگ برای سال های زیادی پنهان می مانند.
 

ادامه مطلب

ادویه

ادویه

ادویه به قسمت معطر گیاه میگویند ، این قسمت می تواند تنه ی درخت باشد مثل دارچین یا میوه ی آن مانند فلفل سیاه و یا دانه جوز هندی. موارد استفاده از ادویه بیشتر برای معطر و خوش طعم کردن غذا است ، برخی نیز به غذا رنگی تازه می بخشند. از این فواید ادویه که بگذریم ، این مواد خواص درمانی بسیاری دارند.
 

ادامه مطلب

امنیت در گوشی های هوشمند

امنیت در گوشی های هوشمند

امروزه تلفن همراه عضو جدا نشدنی برای همه ما است گاهی برای تماس های که میخواهیم از حال یکدیگر را با خبر شویم و گاهی برای انجام کارهای تجاری و یا برای گشت و گذار در محیط های مجازی که مورد آخر با حضور گوشی های هوشمند دوچندان شده است. با حضور گوشی های همراه همانطور که اطلاعات به راحتی میتوانیم مشاهده کنیم به همان راحتی هم میتوانیم اطلاعات خود را در اختیار دیگران قرار دهیم؛ اما میتوانیم تنها با استفاده از چند راهکار جلوی آن این کار را بگیریم.
 

ادامه مطلب


صفحه 1 از 7