چگونه پوستی شاداب داشته باشیم؟

چگونه پوستی شاداب داشته باشیم؟

زمانیکه در طی روز مشغول و درگیر فعالیت های مختلف هستیم کمتر به زیبایی پوست خود اهمیت می دهیم, طبق عادت کارهای روزمره خود را انجام می دهیم مثل مسواک زدن, شستن صورت و شانه کردن مو و سایر کارهای روزمره خود اما با چند دقیقه وقت گذاشتن برای رسیدگی پوست خود می توان پوستی شاداب تر و زیباتر داشت.

ادامه مطلب

علت استفاده از آب داغ در آشپزخانه

علت استفاده از آب داغ در آشپزخانه

بیشتر خانم ها در انجام کارهای آشپزخانه از آب داغ استفاده می کنند و بیشتر علت آن را برای از بین بردن چربی می دانند؛ اما 4 دلیل ساده و مهم برای استفاده از آب داغ در آشپزخانه وجود دارد. در مطلب امروز می خواهیم این 4 دلیل را بیان کنیم.

ادامه مطلب

مو و مراقبت های خاص

مو و مراقبت های خاص

این روزها از دوستان و اطرافیان خود زیاد می شنویم که "نمی دونم چرا موهام زیاد میریزه", "احساس میکنم موهام لطافت خودش رو از دست داده" و موارد مشابه دیگر که بسیار زیاد هستند. اگر پای حرف پدر بزرگ مادربزرگ ها بشینیم آنها نیز به این موضوع اشاره می کنند که در گذشته تنها افراد میانسال دچار ریزش  مو و طاسی می شدند اما امروزه نه تنها بین افراد میانسال بلکه بین جوانان نیز این امر مشاهده می شود.

ادامه مطلب

زندگی , خانواده و خوشبختی

زندگی , خانواده و خوشبختی

تا بحال برای همه ما پیش آمده است که چگونه خانواده شادی داشته باشیم و در کنار یکدیگر احساس خوشبختی کنیم. احساس خوشبختی و شاد بودن از آنجایی شروع می شود که خود ما این حس را بوجود بیاوریم, اما چگونه؟

ادامه مطلب

خانه تکانی آسان

خانه تکانی آسان

معمولا بعضی از خانم ها تا لحظه سال تحویل در حال دویدن هستند. شیپور سال جدید که نواخته می شود یادشان می افتد که چقدر بدن شان درد می کند و چطور روزهای طاقت فرسای خانه تكانی را سپری کرده اند.
خانه تکانی شب عید، از کارهاییست که برخلاف اسمش نباید "شب عید" انجام شود، بلکه خانه تکانی عید باید از مدتها قبل از رسیدن لحظات سال تحویل انجام شده باشد. علاوه بر کار نظافت، کارهای دیگری هم هست که باید از حالا تا آخر تعطیلات نوروزی انجام شوند: تهیه هدیه، تهیه، نوشتن و ارسال کارت تبریک، شیرینی پزی خرید خوراکیها و در کل "خرید شب عید" و پذیرایی از مهمانها

ادامه مطلب

جاذبه های گردشگری استان گلستان

جاذبه های گردشگری استان گلستان

در نقشه شمال ایران استان گلستان در جنوب شرقی دریای خزرواقع شده است .گلستان نام جدید سرزمین تاریخی است که در طول تاریخ و تا سده هفتم هجری به نام ایالت گرگان و از آن پس تا آغاز سده دهم به نام استرآباد و در نوشته های دوران اولیه اسلامی به نام (جرجان) و از اسفند ۱۳۱۶ گرگان نامیده شده است. این استان تا سال ۱۳۷۶ بخشی از استان مازندران بود، اما در آن سال به صورت استانی مستقل درآمد و شهرستان گرگان به عنوان مرکز آن برگزیده شد. بیشتر شهرهای کنونی استان از دیرینگی چندانی برخوردار نیستند و از بزرگ شدن روستاها به وجود آمده اند و به عبارتی روستا شهر به شمار می آیند. با این همه، شهرهای گرگان و گنبدکاووس ریشه ی تاریخی دارند

ادامه مطلب


صفحه 1 از 20